Dr. C. Tuna Canlandırıcı Şampuan, koparak dökülmelere karşı korumaya yardımcı olur. Sarımsak ve Capixyl™ ile geliştirilen ve zenginleştirilen formül, saçı beslemeye ve saç telleri üzerinde hasara uğramış noktaları yeniden yapılandırmayı destekler.


Kullanım: Islak saça masaj yaparak uygulayın ve iyice durulayın.NE İŞE YARAR

Farmasi sarımsaklı şampuan zengin formülü sayesinde saçların çoğalmasını, gürleşmesini sağlar. İçerdiği sarımsak sayesinde saç dökülmesini engelleyen sarımsaklı şampuan aynı zamanda yeni saçların çıkmasını ve hızlıca uzamasını sağlamaktadır.


YENİ BAŞLARKEN BUNLARA DİKKAT EDİN


Şampuanı ilk kullanmaya başladığınız hafta dökülme devam edebilir. Kullanmaya devam edin. Etkisini 2. haftanın sonuna doğru görmeye başlarsınız.

Özellikle ilk birkaç hafta saç diplerinizde kaşıntı olabilir. Zamanla azalacaktır, harekete geçen canlanan saç kökleriniz kaşıntıya sebep olur.

Saçlarınızı çok sıcak su ile ve diplerini tahriş ederek tırnaklarınızla inciterek değil; masaj yaparak ve ılık su ile yıkamalısınız. Böylece kafa derinizde kanlanma artacaktır ve daha canlı saçlarınız olacak.

FARMASİ sarımsaklı şampuanı maske ile birlikte kullanın. Sarımsaklı Saç maskesi şapuanın etkisini tamamlayacak özel bir formül ile üretilmiştir.


Sarımsaklı şampuan nasıl kokar ? sarımsak kokmaz çok güzel bir parfüm kokusu vardır.

0 görüntüleme0 yorum

Kuruluğun neden olduğu donuk görünümü gidermeyi destekleyerek, cildi yatıştırmaya ve nem kazandırmaya yardımcı olur. Kullanım: Bir pamuğu tonik ile ıslatın veya avuç içinize dökün. Tamamen emilene kadar temiz yüzünüze ve boynunuza hafifçe bastırarak uygulayın.

  • Elastin seviyesini + %198 artırır.* *p<0,001 Student T-Test. Dünyaca kabul görmüş bağımsız ve akredite laboratuvar tarafından test edilip onaylanmıştır.

0 görüntüleme0 yorum

Cilt tarafından hızlıca emilen bu benzersiz günlük nemlendirici krem, 30 SPF ile cildi güneşin zararlı ışınlarından korumaya yardımcı olur; kuruluk ve yaşlılık belirtileri ile mücadele eder. Kullanım: Sabah güneşe çıkmadan 15 dakika önce kullanın. Kutusunda bulunan özel spatulası ile yeterli miktarda kremi alın, temiz yüz ve boynunuza nazikçe uygulayın. (ürünü uygularken yüz yogası egzersizlerini uygulayarak yüz kaslarınızı çalıştırabilir ve maximum fayda sağlayabilirsiniz.) Spatula ürün kutusunun içerisinde yer almaktadır. (Bu sayede kutudaki ürüne el ile temas kesilir ve ürün kirlenmesinin önüne geçilir.)

  • Elastin seviyesini +%1038 artırır.*

Elastin ne ise yarar? (Elastin bulunduğu dokulara (Damarlar, deri, akciğerler ve diğer esnek dokular) esneklik (elastikiyet) sağlar. Bu esnekliğe karşı dengeyi sağlamak, yani dokunun yırtılmasını engellemek için aynı dokularda genel olarak kollajen molekülünde rastlanmaktadır.)


  • Uygulandıktan 1 saat sonra %96 ya varan derin nemlendirme etkisi**

*p<0,001 Student T-Test. Dünyaca kabul görmüş bağımsız ve akredite laboratuvar tarafından test edilip onaylanmıştır. **Klinik araştırma sonuçlarından elde edilen maksimum verilere göre.

4 görüntüleme0 yorum